V rámci partnerství se společností GEM system a.s. se spolupodílíme na distribuci a nasazení produktu zaměřeného na optimalizaci a automatizaci procesů ve společnostech s promocí produktu zvaného „GEM Process Manager".
Naši konzultanti jsou připraveni na analýzu procesů a následnou implementaci a nasazení produktu GEM Process Manager ve Vašem prostředí.
GEM Process Manager představuje platformu pro návrh, realizaci, provoz a monitoring obchodních procesů. Procesy jsou navrhovány a modelovány v podobě srozumitelných diagramů. Pro pochopení procesů a jejich úprav není potřeba technických znalostí, proto změny mohou provádět přímo analytici a konzultanti. Vývojáři se tak mohou nadále zaměřovat na nové obecné funkce a strategický rozvoj systému. Provedené změny oricesu josu tak přímočaře promítnuty do chování Vašich podnikových aplikací. Používání nástroje GEM Process Manager je vhodným doplnění našich aktivit, které se týkají nástroje Enterprise Architect, řízení business procesů a business analýzy jako celku.

Napsal uživatel DPTeam dne